Zobacz, jak inwestujemy 10.000PLN

PORTFEL:

Krzywa kapitału:

O projekcie

Taurus Investment Fund- jedyny taki projekt w Polsce!
Naucz się zarabiać na GPW razem z Taurusem!

Taurus Investment Fund to projekt mający na celu ukazanie studentom możliwości inwestycyjnych, jakie daje warszawska Giełda. Na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się cztery 6-godzinne bloki szkoleniowe, dzięki którym poznacie specyfikę wszystkich instrumentów dostępnych na GPW. Ale to nie wszystko! Jako SKN Taurus będziemy prowadzić portfel inwestycyjny, w ramach którego pomnożymy wirtualne 10 tysięcy złotych. Jesteśmy przekonani, że nasze działania przekonają Was do tego, że warto inwestować na warszawskiej Giełdzie. Przywrócimy MODĘ NA GIEŁDĘ!

  • Miesiące

    Portfel inwestycyjny

  • 10 procent zysku

    Cel inwestycyjny

  • SZKOLENIA NA UŁ

    Z zakresu instrumentów dostępnych na GPW

  • książek o inwestycjach

    Które rozdamy uczestnikom szkoleń

ZESPÓŁ

Przedstawiamy nasz zespół!
Uploaded image

PAWEŁ KLUSKA

Analiza Fundamentalna
Waluty, Stopa Procentowa, Banki
Prowadzenie pozycji
pawel.kluska@skntaurus.pl
Laureat III edycji Project Trader. Prezes SKN Taurus. Pasjonat rynku finansowego.
Uploaded image

Kamil Cichacz

Analiza Fundamentalna

kamil.cichacz@skntaurus.pl
Uploaded image

Kamil Przybylski

Analiza Techniczna i prowadzenie pozycji
kamil.przybylski@skntaurus.pl
Uploaded image

Mateusz Szymczyk

Analiza Fundamentalna
Energetyka
mateusz.szymczyk@skntaurus.pl
Uploaded image

Michał Król

Analiza Fundamentalna
Waluty, Stopa Procentowa
Prowadzenie pozycji
michal.krol@skntaurus.pl
Uploaded image

Maciej Haberka

Analiza Techniczna i prowadzenie pozycji
maciej.haberka@skntaurus.pl
Uploaded image

Michał Pluta

Analiza Techniczna i prowadzenie pozycji
michal.pluta@skntaurus.pl
Uploaded image

Piotr Podleśny

Analiza Fundamentalna
piotr.podlesny@skntaurus.pl
Uploaded image

Sebastian Furmanek

Analiza Techniczna i prowadzenie pozycji
sebastian.furmanek@skntaurus.pl
Uploaded image

Artur Sobczak

Analiza Fundamentalna
Branża deweloperska
artur.sobczak@skntaurus.pl
Uploaded image

Piotr Bińkowski

Analiza Fundamentalna
NewConnect
piotr.binkowski@skntaurus.pl
Jestem studentem ekonomii, specjalność: rynek kapitałowy. W grudniu 2015 roku zdałem pierwszy poziom egzaminu CFA. Lubię Szczególnie spółki o małej kapitalizacji, czyli te z Newconnect, indeksu swig80 oraz instrumenty pochodne typu futures i opcje. Ze względu na doświadczenie zawodowe specjalizuję się w spółkach handlowych i przemysłowych. Prowadzę także swojego bloga pod adresem: rnagpw.blogspot.com.
Uploaded image

Konrad Urbański

Analiza Fundamentalna
Finanse, Ubezpieczenia
konrad.urbanski@skntaurus.pl
Uploaded image

Grzegorz Wojtalik

Analiza Fundamentalna
Sektor spożywczy
grzegorz.wojtalik@skntaurus.pl
Uploaded image

Joel Szczepański

Analiza Fundamentalna

joel.szczepanski@skntaurus.pl
Uploaded image

Bartosz Jabłoński

Analiza Fundamentalna
Przemysł Motoryzacyjny i Elektromaszynowy
bartosz.jablonski@skntaurus.pl
Uploaded image

Hubert Knol

hubert.knol@skntaurus.pl

kontakt

Masz pytanie, sugestię, propozycję współpracy? Zapraszamy do kontaktu!